Do ciała

Krem łagodząco-regenerujący Radioskin
Obecnie brak na stanie
35,00 zł
Radioskin to krem o unikalnej kompozycji dla skóry podrażnionej i suchej, także po zabiegach radioterapii i chemioterapii.Wspomaga proces regeneracji poprzez intesywne natłuszczanie i nawilżenie skóry.Krem przeznaczony dla każdego rodzaju cery.150ml.
Oncoya krem do postępowania w zespole ręka stopa
Obecnie brak na stanie
Oncoya Krem Do Postępowania w Zespole Ręka-Stopa to wyrób medyczny stworzony z myślą o osobach przechodzących przez terapię przeciwnowotworową oraz po niej.Krem Oncoya skutecznie dostarcza nawilżenia, natłuszczenia i tworzy ochronną warstwę na skórze. Dostawa kremu może wydłużyć się do 10 dni roboczych.
Olejek myjący 2 w 1 ONCOYA
Obecnie brak na stanie
Strona główna

Olejek myjący 2 w 1 ONCOYA

50,00 zł
Zmagasz się z sucha skórą?Po myciu skóra na ciele jest szorsta i wymaga nawilżenia?Męczy Cię balsamowanie ciała po kazdej kapieli?Olejek myjący 2 w 1 firmy Oncoya jest dla Ciebie!Zamiast żeli pod prysznić uzyj do mycia olejek, Twoja skóra będziee czysta i miękka!
Krem po radioterapii - emulsja - sklep internetowy
Obecnie brak na stanie
Specjalistyczna emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry w terapii onkologicznej: nawodnienie i natłuszczenie skóry, łagodzenie podrażnień, wykazuje działanie naprawcze skóry. Skoncentrowana formuła preparatu bazuje na komplikacji ektoiny, drobnocząstkowego kwasu hialuronowego i ceramidów. Potrójny mechanizm działania chroni i wzmacnia naturalne...
Product added to wishlist
Product added to compare.